Produkcja 2019-11-29T08:14:19+00:00

PRODUKCJA

Branża w której działamy wymaga od nas nieustannej obserwacji rynku i dostosowywania się do jego potrzeb.

Nasi klienci oczekują od nas wyrobów wysokiej jakości. Aby sprostać oczekiwaniom inwestujemy w specjalistyczne maszyny i urządzenia. Przez wiele lat naszej działalności rozbudowaliśmy nasz park maszynowy w stopniu, który spełnia nasze oczekiwania, a co za tym idzie również oczekiwania klientów. Należy jednak pamiętać, że nowoczesne maszyny to nie wszystko – nic nie zastąpi wiedzy i doświadczenia człowieka.

DRUK

Druk to podstawa w reklamie zewnętrznej. Drukujemy każdy format oferując bardzo wysoką jakość druku. Drukujemy m.in. na materiałach banerowych, plandekowych, siatkach MESH, foliach samoprzylepnych, tkaninach, citylightach, papierach bilboardowych, pcv, pmma, kompozytach, hips, skórach, szkle, gadżetach. Oferujemy wykańczanie wydrukowanych materiałów jak laminowanie, lakierowanie, zgrzewanie, zszywanie, oczkowanie, wzmacnianie, frezowanie, termoformowanie, wycinanie.

WIĘCEJ

FREZOWANIE

Frezowanie to proces umożliwiający obróbkę różnych płaszczyzn. Frezujemy 3D i grawerujemy w takich materiałach jak plexi, pcv, drewno, dibond, sklejka, mosiądz, aluminium. Posiadamy frezarkę wysokiej klasy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Wykonujemy prace jednostkowe jak i hurtowe. Używamy materiału naszego lub klienta.

WIĘCEJ

TERMOFORMOWANIE

Termoformoweanie polega na równomiernym nagrzaniu materiału z tworzywa sztucznego, który zostaje odkształcony według formy. Termoformujemy w PET, plexi, ans, pcv i innych tworzywach do tego przeznaczonych.

WIĘCEJ

CIĘCIE LASEREM

Posiadamy lasery które służą do precyzyjnego i szybkiego cięcia oraz grawerowania i znakowania wielu materiałów.

WIĘCEJ

GRAFIKA PRZESTRZENNA

Grafika przestrzenna to wszelkie bryłowe formy reklamy zewnętrznej począwszy od liter 3d do wielkiego kubka z kawą na przystanku autobusowym. Najczęstszymi formami grafiki przestrzennej są litery 3D, które służą głownie do oznakowania biurowców, magazynów, restauracji czy sklepów. Występują dwa główne rodzaje liter 3D – niepodświetlane i podświetlane.

WIĘCEJ

POSM

W terminologii reklamowej – POSM (Point of Sale materials) lub POP (Point of Purchase)- w skrócie to wszelkie instalacje i materiały które mają za zadanie wspierać sprzedaż. Oferujemy wykańczanie wydrukowanych materiałów jak laminowanie, lakierowanie, zgrzewanie, zszywanie, oczkowanie, wzmacnianie, frezowanie, termoformowanie, wycinanie.

WIĘCEJ

GRAFIKA NA POJAZDACH

Grafika na pojazdach to najtańsza forma reklamy. Jeździsz własnym bilbordem płacąc tylko raz. Jeżeli nie masz pomysłu na projekt – nie przejmuj się, zrobimy go za Ciebie. Grafiką na pojazdach zajmujemy się od początku naszej działalności. Setki oklejonych aut sprawiło, że sztuka ta nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy wykańczanie wydrukowanych materiałów jak laminowanie, lakierowanie, zgrzewanie, zszywanie, oczkowanie, wzmacnianie, frezowanie, termoformowanie, wycinanie.

WIĘCEJ

SIW

System informacji wizualnej to wszystkie drobne elementy, które składają się na całość komunikacji wizualnej w danym obiekcie. SIW jest wykorzystywany wszędzie tam, gdzie dotarcie samemu do celu może być frustrujące, czyli w hotelach, galeriach handlowych, parkingach, szpitalach, lotniskach i innych powierzchniach użytkowych.

WIĘCEJ

STOISKA TARGOWE

Nasza firma zajmuje się również projektowaniem i produkcją niesystemowych stoisk targowych.
Produkujemy meble targowe, branding oraz zajmujemy się montażem i demontażem na miejscu.
Współpraca z architektami pozwala nam spełniać wszystkie oczekiwania klienta.

WIĘCEJ