O nas 2019-11-08T10:29:30+00:00

O NAS

ABA PLUS jest firmą, której początki sięgają 1963 roku. Wówczas z ogólnego braku potrzeby reklamy zajmowaliśmy się wytwarzaniem szyldów, tablic, tabliczek, szablonów, plakatów i wiele mówiących haseł BHP.

W tamtym okresie technologia wytwarzania owych prac ograniczała się do użycia nożyczek, skalpela chirurgicznego, linijki, cyrkla, gąbki, wałka, farb i oczywiście wcześniej nabytej wiedzy z zakresu liternictwa, grafiki i kolorystyki. Zamówienia wykonywane były przy bardzo niskim nakładzie finansowym oraz olbrzymim nakładzie czasu i pracy, co wydłużało w znacznym stopniu realizację zleceń.

Obecnie, przy wykorzystaniu posiadanego przez nas nowoczesnego sprzętu, wieloletniego doświadczenia i istniejącej technologii jesteśmy w stanie w dziedzinie reklamy wykonać praktycznie wszystko.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam być specjalistami w takich produkcjach jak produkty POS, konstrukcje metalowe, druk wielkoformatowy UV, frezowanie, reklamy 3D oraz inne produkcje związane z branżą. Bogaty park maszynowy, zaplecze magazynowe oraz doświadczona kadra pracownicza pozwala nam realizować każde zapotrzebowanie klienta. Długoletnia współpraca z licznymi szanowanymi firmami świadczy o naszym podejściu do klienta a także jakością naszych usług.

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona konsumentów począwszy od odbiorców indywidualnych aż do dużych korporacji.

Infografika pracy z klientem
Druk

DRUK

Frezowanie

FREZOWANIE

Cięcie laserem

CIĘCIE LASEREM

Grafika przestrzenna

GRAFIKA PRZESTRZENNA

Grafika na pojazdach

GRAFIKA NA POJAZDACH

Stoiska targowe

SIW

Stoiska targowe

STOISKA TARGOWE

POSM

POSM

Termoformowanie

TERMOFORMOWANIE