AbaPlus

Firma

ABA PLUS jest firmą, której początki sięgają 1963 roku. Wówczas z ogólnego braku potrzeby reklamy zajmowaliśmy się wytwarzaniem szyldów, tablic, tabliczek, szablonów, plakatów i wiele mówiących haseł BHP. W tamtym okresie technologia wytwarzania owych prac ograniczała się do użycia nożyczek, skalpela chirurgicznego, linijki, cyrkla, gąbki, wałka, farb i oczywiście wcześniej nabytej wiedzy z zakresu liternictwa, grafiki i kolorystyki. Zamówienia wykonywane były przy bardzo niskim nakładzie finansowym oraz olbrzymim nakładzie czasu i pracy, co wydłużało w znacznym stopniu realizację zleceń.
Obecnie, przy wykorzystaniu posiadanego przez nas nowoczesnego sprzętu, wieloletniego doświadczenia i istniejącej technologii, jesteśmy w stanie w dziedzinie reklamy wykonać praktycznie wszystko. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam być specjalistami w takich
produkcjach jak produkty POS, kasetony, szyldy, druk wielkoformatowy, frezowanie, reklamy 3D oraz inne produkcje związane z branżą.
Bogaty park maszynowy, zaplecze magazynowe oraz doświadczona kadra pracownicza pozwala nam realizować każde zapotrzebowanie klienta. Długoletnia współpraca z licznymi szanowanymi firmami świadczy o naszym podejściu do klienta, a także o jakości naszych usług. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona konsumentów począwszy od odbiorców indywidualnych, aż do dużych korporacji.